Hurtowa sprzedaż paliw

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zaopatrujemy w paliwa małe, średnie i duże przedsiębiorstwa w różnych sektorach gospodarki.

Realizujemy dostawy w oparciu o własny transport. Nasze zestawy do przewozu paliw spełniają wszystkie normy ochrony środowiska, ADR, TDT i BHP. Cysterny przystosowane są do oddolnego załadunku paliw z hermetycznym systemem odbierania oparów, wyposażone są w pompy i liczniki przepływu paliwa.

Współpracujemy ze znanymi  koncernami paliwowymi na rynku krajowym i zagranicznym. Naszymi głównymi partnerami handlowymi są: ORLEN, LOTOS, BP Europa.

 • gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych paliw spełniających polskie normy jakości
 • zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw
 • zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin
 • dajemy możliwość negocjacji indywidualnych warunków cenowych
 • oferujemy najniższe ceny za najwyższej jakości produkt
 • doświadczeni kierowcy docierają z paliwem w każde miejsce i na życzenie Klienta

Nasze paliwa:

 • LOTOS DYNAMIC 98 - Benzyna bezołowiowa Lotos Dynamic 98 składa się z mieszaniny węglowodorów otrzymywanych z procesów przeróbki ropy naftowej oraz komponentów wysokooktanowych zawierających tlen. Zawiera dodatki o działaniu przeciwutleniającym i myjącym. Podwyższoną zawartość dodatku myjącego stosuje się celem poprawy czystości silnika i uzyskania dłuższej żywotności silnika oraz oszczędności w zużyciu paliwa.

 • PB95 - Benzyna bezołowiowa stosowana jako paliwo do silników z zapłonem iskrowym. Dzięki specjalnym dodatkom uszlachetniającym Eurosuper 95 pozwala właściwie dbać o silnik samochodu. Benzyna została wzbogacona o najwyższej jakości dodatki uszlachetniające, które zapewniają równomierną pracę silnika i sprawiają, że samochód zużywa mniej paliwa.Dodatkowo benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 sprawia, że silnik prawidłowo pracuje nawet przy dużym obciążeniu, zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Jej stosowanie pozwala wydłużyć okres wymiany oleju, zmniejszając w ten sposób jego zużycie. Wydłuża się także żywotność świec i układu wydechowego.

  Produkt spełnia wymagania Polskiej Normy PN-EN 228.

 • ON - Olej napędowy stosuje się jako paliwo do silników Diesla. Wysoka liczba cetanowa tego oleju poprawia właściwości eksploatacyjne pojazdu - ułatwia rozruch i obniża temperaturę pracy silnika. Specjalne dodatki smarne zastosowane zmniejszają zużycie paliwa i przyczyniając się do wydłużenia okresu bezawaryjnej eksploatacji pomp w układzie wtryskowym. Produkt szczególne zalecany do samochodów osobowych, wyposażonych w nowoczesne silniki Diesla z pompo-wtryskiwaczami jak również z systemami typu "common rail". Spełnia wymagania PN-EN 590 oraz rygorystyczne normy europejskie dla paliw z grupy tzw. "bezsiarkowych" - zawartość siarki poniżej 10 mg/kg, które mają obowiązywać dopiero od 2009 roku.

 • LPG - Gaz płynny propan-butan jest mieszaniną skroplonych węglowodorów zawierającą propan i butan jako główne składniki. Stosuje się go jako paliwo do silników z zapłonem iskrowym.Autogaz jest ekonomicznym i ekologicznym paliwem spełniającym wymagania Polskiej Normy PN-C-96008:1998.

 • Olej opałowy - to nowoczesny produkt, przyjazny środowisku, znacznie przewyższający wymagania ekologiczne, spełniający równocześnie najostrzejsze wymagania współczesnej techniki grzewczej oraz dostosowany do zróżnicowanych warunków klimatycznych i najtrudniejszych warunków transportu, magazynowania i handlingu. Znajduje zastosowanie jako paliwo do ogrzewania wszystkich obiektów wyposażonych w instalacje zasilane lekkim olejem opałowym, wykorzystywany może być jako paliwo energetyczne w technologicznych procesach przemysłowych, poczynając od niewielkich zakładów usługowych do dużych firm produkcyjnych.

 • Olej napędowy LOTOS DYNAMIC DIESEL - jest otrzymywany z komponentów uzyskiwanych z przeróbki ropy naftowej i zawiera pakiet dodatków. Pakiet dodatków znacznie poprawia przepustowość dysz, smarność żywotność i efektywność działania silnika. W okresie zimowym dopuszcza się stosowanie depresatorów poprawiających własności niskotemperaturowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tel: 607 866 533
Email: sekretariat@tj.com.pl

ul. Sławoszewska 2b
63-220 Kotlin

Zapisz się do newslettera !